ADMINISTRATOR IT

Lokalizacja: WIELICZKA

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

-utrzymanie infrastruktury sieciowej i serwerowej w zakresie rozwoju, monitoringu, usprawnień wydajnościowych,

-administracja systemami Windows Server oraz Linux oraz usługami udostępnianymi przez te systemy,

-współpraca z zespołem z działów wdrożeń i oprogramowania,

-rozwiązywanie problemów pracowników z używanymi przez nich aplikacjami,

-wdrażanie środowisk na bazie systemów MS Windows Server oraz MS SQL Server,

-monitorowanie stanowisk roboczych,

-instalacja i wdrażanie nowych aplikacji na serwerach,

-wykonywanie okresowych kopii zapasowych systemów, danych i aplikacji,

-dobieranie i zakup prawidłowych licencji na oprogramowanie firm trzecich do wdrażanych systemów.

Nasze wymagania:

-doświadczenia w administrowaniu systemami Linux oraz Windows Server

-doświadczenia w administracji systemem pocztowym opartym o Postfix,

-umiejętności konfiguracji i utrzymania serwerów www

-znajomości LDAP (dir389), Free-Radius, Samba, ISC-DHCP, BIND9, VSFTPD

-znajomości zagadnień sieciowych (konfiguracja firewalli (IPTABLES, pfSense), Routerów (OpenWrt, Linux), VPN (OpenVPN, IPSec), konfiguracja przełączników, protokoły sieciowe, routing, etc.),

-znajomości zagadnień wirtualizacji (Vmware) i konteneryzacji (Docker),

-zdolności samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów,

-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

-umiejętność administrowania programami Enova, Płatnik,

-znajomość Active Directory

-umiejętność administracji oprogramowaniem: Jenkins, Owncloud/Nextcloud

-znajomości baz danych i zagadnień z nią związanych
-znajomości administrowania: Redmine, Gitlab.

Oferujemy:

-ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,

-pracę w młodym i dynamicznym zespole,

-stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,

-stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

-przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,

-pakiet MultiSport,

-prywatna opieka medyczna PZU

-dofinansowanie nauki języka angielskiego (zajęcia w godzinach pracy, dwa poziomy zaawansowania)

-elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

-dofinansowanie szkoleń i kursów.

Dodano dnia: 25-04-2022

DPK System Wieliczka

Zobacz wszystkie oferty DPK System Wieliczka