Java Backend Developer

Lokalizacja: Warszawa

IT. Jest wszędzie, absolutnie wszędzie … gdy tankujesz paliwo na stacji benzynowej i zbierasz punkty – aplikacja kontroluje proces. Robisz zakupy, znowu zbierasz punkty – wiesz kto stworzył oprogramowanie? Aaa, kojarzysz może rozwiązania chmurowe? Mamy je, możesz być częścią zespołu, który buduje największą w Polsce sieć EDI. Jesteśmy aktywni globalnie, oferujemy pracę w projektach dla największych firm. Nasi klienci są na całym świecie, także w Japonii, czy na Filipinach. Brzmi ciekawie? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne, lub pokrewne
Mile widziana praktyka/znajomość: Java 8-11, REST, JSON, Web services, Elasticsearch, Git, Jenkins, Docker Compose, Docker, Spring Boot, SQL,
Dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej
Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań
Umiejętność pracy zespołowej, praca w metodyce Agile
Samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność za powierzone zadania
Pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie

TWOJE ZADANIA

Budowa i rozwój nowych usług rozszerzających funkcjonalnie platformę wymiany dokumentów dostępną w chmurze (mikroserwisy, narzędzia integracyjne)
Realizacja zadań programistycznych w Java, z przewagą wytwarzania nowych funkcjonalności
Integracja wytworzonego oprogramowania z istniejącymi rozwiązaniami
Dbałość o jakość wytwarzanego oprogramowania zgodnie z metodykami TDD i w ramach code review
Diagnozowanie i poprawa błędów w istniejącym oprogramowaniu
Współpraca z innymi zespołami przy wdrożeniach realizowanych dla klientów
Przygotowywanie dokumentacji technicznej realizowanych funkcjonalności/rozwiązań
W miarę rozwoju, także projektowanie architektury tworzonych rozwiązań

DLA CIEBIE

Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Rozwiazywanie zadań programistycznych w prowadzonych projektach lojalnościowych
Dostęp do wiedzy doświadczonych inżynierów i programistów, którzy pomogą wdrożyć się, nauczyć dobrych praktyk
Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy
Zespół nastawiony na współpracę i wzajemną pomoc, w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze usługi
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Dofinansowanie do szkoleń
Brak dress codu
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Aplikowanie przez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/java-backend-developer/

Dodano dnia: 27-04-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.