Senior Magento Developer/ Team Leader

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji i formularz rejestracyjny pod linkiem: https://bit.ly/3rzlOpX

W związku z rozwojem naszego klienta, marki premium posiadającej w swojej bogatej ofercie obuwie, torby i różnorodne akcesoria, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Senior Magento Developer/Team Leader

Główne zadania:

-Rozwój dużego sklepu opartego o Magento ( wiele sklepów, języków).
-Nadzorowanie i rozwój integracji w architekturze mikroserwisów.
-CR.

Oczekujemy od kandydata/kandydatki:

-Analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów.
-Minimum 3 letniego doświadczenie w rozwijaniu Magento 2.
-Umiejętności pracy i budowania kontenerów w oparciu o GIT.
-Umiejętność pracy z GIT-em.
-Umiejętność pracy w systemie Linux.
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

-Możliwość współpracy B2B bądź w oparciu o umowę o pracę.
-50% zniżki na produkty firmowe.
-Możliwość pracy zdalnej.
-Elastyczne godziny pracy.
-Przy współpracy na umowę o pracę dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak: opieka medyczna, karta Multisport.

Dodano dnia: 28-04-2022

Talentuno Technologies Zrt.

Zobacz wszystkie oferty Talentuno Technologies Zrt.