C#/.Net Developer (IoT)

Lokalizacja: Kraków

Do nieustannie rozwijającego się zespołu, pracującego dla branży Automotive poszukujemy programistki/programisty C# .Net Core. Zapraszamy zarówno doświadczone programistki/doświadczonych programistów, jak i studentki/studentów, którzy dopiero rozpoczynają swoja drogę kariery, mając za sobą pierwsze uczelniane projekty w technologii C# .Net Core. Jako członek naszego teamu, będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za wsparcie procesu projektowania i implementacje nowych funkcjonalności rozwijanego przez nas systemu, operującego na danych pochodzących bezpośrednio z samochodów. Nasz projekt, tworzony jest od podstaw, z wykorzystaniem najnowszych technologii w architekturze Cloud. Pracując z nami, będziesz miała/miał możliwość poznania branży Automotive od środka.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość:
- Wzorców projektowych, metodyk projektowania systemów backendowych, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
- C# (8 lub 9)
- Net Core (2+) lub .Net 5
- GIT
- Scrum
- MongoDB
- REST
- Docker
Mile widziana znajomość:
- AWS: Serverless/Lambdy; SQS oraz SNS; EC2 oraz S3
- B2B Integration
- Protokołów autoryzacji (OAuth2, OpenID Connect)
- Azure Kubernetes
- Swagger

TWOJE ZADANIA
Dostarczanie wysokiej jakości kodu
Testowanie napisanego kodu
Implementacja mikroserwisów oraz funkcji Lambda
Dokeryzacja utworzonych serwisów
Tworzenie stosownej dokumentacji projektowej
Udział w ceremoniach `Scrumowych` wraz z zespołem po stronie klienta
Zależnie od umiejętności i doświadczenia – realny wpływ na kształt powstającego systemu poprzez udział w jego projektowaniu na poziomie architektury

DLA CIEBIE
Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji backendowych
Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny Automotive
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, firmowa restauracja `opso`
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza) a dla tych zmotoryzowanych naziemny i podziemny parking

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/c-net-developer-iot/

Dodano dnia: 02-05-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.