Analityk SAP

Lokalizacja: Poznań

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant SAP WM/MM/SD

Miejsce pracy: Swarzędz (k. Poznań)

Firma w ciągu 300 lat swojej działalności zaznaczyła swoją obecność w 15 krajach. Swoją centralę posiada w Anglii, wiodący zakład produkcyjny w Swarzędzu, a centra dystrybucyjne aż w 7 krajach. Fabryka w Polsce jest bardzo nowoczesna i zautomatyzowana, zatrudnia ok. 500 osób i dystrybuuje swoje produkty do 120 krajów.

Obowiązki:
- wspieranie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz przygotowywaniu planów wdrażania zmian,
- pośredniczenie w komunikacji pomiędzy biznesem a działem IT, oraz zewnętrzną firmą konsultingową zapewniającą wsparcie,
- wspieranie projektów wymagających integrację z SAP,
- monitorowanie i zarządzanie zmianami, eskalowanie problematycznych kwestii,
- współpraca z lokalnym działem IT

Oczekiwania:
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z systemem SAP,
- Dobra znajomość procesów logistycznych (szczególnie obszar magazynowy i produkcyjny, Handling Unit Management),
- Dobra znajomość modułu SAP WM,
- Mile widziana znajomość modułu sprzedaży,
- Mile widziane doświadczenie w branży FMCG,

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub umowę B2B,
- Klient oferuje coroczny wzrost wynagrodzenia do 10% w zależności od wyników,
- Bogaty pakiet socjalny (między innymi: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do nauki języków obcych),
- Możliwość poszerzania swojej wiedzy, zdobycia certyfikatów,

Dodano dnia: 04-05-2022

SIMA CONSULTING SP Z O O

Zobacz wszystkie oferty SIMA CONSULTING SP Z O O