Senior Developer

Lokalizacja: Łódź

UoP

Łódź / Tryb zdalny

12000-20000 pln brutto do negocjacji

Poszukujemy kandydata dla naszego flagowego Międzynarodowego Klienta, producenta oprogramowania, elektroniki użytkowej, rozwiązań audio dla konsumentów oraz przedsiębiorstw z branż: motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej.

ZADANIA:

Starszy inżynier oprogramowania C++
Jako członek zespołu Connected Car Controller i Global Search opracujesz komponenty średniego poziomu, dzięki którym moduły systemu samochodu i platformy będą zbierać żądane informacje z natywnych aplikacji samochodu i wspierać je, agregować je i prezentować użytkownikowi końcowemu - kierowcy, pasażerowi lub współkiernikowi.
Programowanie odbywa się w C++ w środowisku Linux z wykorzystaniem Pythona. Wykorzystuje natywne interfejsy API platformy i interfejsy oszczędnościowe. CCC i GLS to podstawowe funkcjonalności systemu informacyjno-rozrywkowego zorientowanego na użytkownika.
Będziesz pracował w zwinnym zespole developerskim, zaprojektujesz, wdrożysz, zintegrujesz i przetestujesz swój kod jako samodzielny moduł i we współpracy z systemem. Będziesz częścią większej organizacji oprogramowania z setkami innych inżynierów oprogramowania.

WYMAGANIA:
Dyplom z informatyki, technologii informacyjnej, technologii komunikacyjnej lub porównywalne kwalifikacje
Doskonałe umiejętności kodowania w C++ 11/14, 5+ lat
Doświadczenie z Linuksem i Yocto, ponad 3 lata
Doświadczenie z kontrolą wersji GIT i CI/CD,
Doświadczenie w Pythonie, ponad 5 lat
Wiedza na temat ram testowania (np. pytest) i zrozumienia pojęć TDD
Pisemny i mówiony angielski B2 min.

NASZ KLIENT OFERUJE:

Pracę w międzynarodowym zespole projektowym z największymi światowymi klientami z branży motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej.
Szeroki wachlarz szkoleń dostosowanych do potrzeb oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
Świetny pakiet dodatkowych korzyści takich jak:
elastyczny czas pracy,
prywatna opieka zdrowotna (LuxMed),
kafeteria Mybenefit,
zniżki pracownicze na produkty,
pokój gier.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA
jobs@personnelandmedia.com

Prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska - „Senior Developer / LT”

Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 11-05-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions