KPMG BI Academy- program praktyk w zespole Data Intelligence Solutions (ścieżka techniczna)

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Czym zajmuje się zespół?

KPMG BI Academy to program dla osób zainteresowanych analizą danych oraz miłośników liczb i nowych technologii. Na najlepszych czekają 3-tygodniowe płatne warsztaty z obszaru SQL, Power BI i Azure kończące się uzyskaniem certyfikatów Microsoft oraz oferta współpracy z zespołem KPMG Data Intelligence Solutions. Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze analityki danych oraz projektowaniu systemów Business Intelligence, to KPMG BI Academy czeka właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

- Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzia Power BI (prace rozwojowe – ok. 90% czasu),
- Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych,
- Budowa chmurowych rozwiązań procesujących dane opartych o technologie Microsoft Azure,
- Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych wsadowych włączając w to procesy ETL oraz integracje pomiędzy systemami chmurowymi i systemami on-premises,
- Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,
- Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe,
- Podstawowej znajomości języka SQL,
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- Swobodnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie,
- Bardzo dobrej organizacji pracy,
- Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków,
- Preferowana dostępność: 40 h tygodniowo (min. 32 h tygodniowo).

Oferujemy:

- 3 tygodnie praktycznych warsztatów z obszarów: SQL, Power BI i Azure zakończone egzaminem i uzyskaniem certyfikatów Microsoft (sierpień 2022 r.),
- Płatne praktyki z perspektywą stałego zatrudnienia,
- Zaplanowany czas na przygotowanie do egzaminów oraz dedykowany budżet,
- Pracę z najlepszymi specjalistami Microsoft, w tym FastTrack Recognized Solution Architect (FTRSA),
- Możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy,
- Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne,
- Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji,
- Komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk.

Dodano dnia: 19-05-2022

KPMG

Zobacz wszystkie oferty KPMG