Analityk biznesowy WMS

Lokalizacja: Lublin

Pracujesz jako kierownik magazynu albo specjalista ds. logistyki? Czujesz, że zdobytą wiedzę mógłbyś/mogłabyś wykorzystać do tworzenia systemów wspierających pracę kierowników i pracowników magazynów wysokiego składowania? Zaaplikuj do nas!

Szukamy osób, które wiedzą jak działa magazyn i chciałyby spróbować swoich sił jako analityk biznesowy. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem rozwiązań informatycznych, które wspierają pracę średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż. Zaaplikuj również wtedy gdy masz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań klasy Warehouse Management System lub gdy zajmujesz się analizą biznesową/projektowaniem rozwiązań informatycznych w innych obszarach i jesteś gotowa/gotowy na zmianę!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (profil logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji lub ekonomiczne)
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu, specjalisty ds. logistyki lub we wdrożeniach/analizie/projektowaniu systemów informatycznych
Zdolności komunikacyjne
Gotowość do podejmowania wyzwań
Orientacja na znajdowanie rozwiązań
Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z obszaru systemów ERP

TWOJE ZADANIA

Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
Analiza wymagań wynikających ze zmian prawnych
Projektowanie rozwiązań w aplikacjach Comarch WMS, Comarch Magazynier
Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
Prezentacja nowej funkcjonalności na konferencjach dla Klientów/Partnerów
Opracowywanie/recenzowanie dokumentacji funkcjonalnej

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Hybrydowy model pracy
Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Satysfakcja z tworzenia produktów, które robią różnicę wpierając Klientów w ich działaniach

Dodano dnia: 24-05-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.