IT Service Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
-diagnozowanie, naprawa i konfiguracja systemów Windows oraz pakietów biurowych, sprzętu biurowego, drukarek sieciowych, sprzętu peryferyjnego, sieci WiFi.
-wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego,
-współpraca z firmami kooperującymi i dostawcami usług,
-tworzenie zestawień i raportów,
-aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej,
-udział w nowych wdrożeniach infrastruktury IT,
-techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego.

Wymagania:
-znajomość systemów Windows oraz pakietów biurowych,
-znajomość budowy sprzętu komputerowego,
-umiejętność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem biurowym,
-znajomość zasad działania sieci WiFi,
-dobra organizacja własnej pracy,
-wykształcenie min. średnie,
-komunikatywność i pozytywne nastawienie,
-znajomość j. angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację w obszarze IT,
-chęć do nauki, proaktywność i odpowiedzialność w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
-współpraca B2B lub w ramach umowy o pracę,
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń,
-dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
-możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,
-bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne firmowe aktywności okolicznościowe – konkursy, udział w sportowych imprezach).

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o treści:
„W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji przez IT Solution Factor Sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie”.

Dodano dnia: 24-05-2022

IT Solution Factor

Zobacz wszystkie oferty IT Solution Factor