Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: sopot

Lokalizacja: Sopot (praca hybrydowa – po wdrożeniu zdalna)
Widełki płacowe: do max. 8/9.000 pln brutto
Umowa o pracę

Pełen etat, ale istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Angielski – nie wymagany, ale będziemy Ciebie szkolić i wysyłać na kurs językowy

Nasz Klient to jedno z największych wydawnictw i zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników.
Twój zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami instrukcjami wewnętrznymi i zasadami z obszaru HR

Czynności związane z przygotowywaniem danych płacowych

Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług księgowych w zakresie kadr i płac

Odpowiadanie na pytania pracowników dot. płac

Przygotowywanie zestawień i raportów okresowych

Audyt listy płac

Przygotowywanie dokumentacji personalnej związanej ze wszystkimi etapami zatrudnienia pracowników oraz pozostałych dokumentów administracyjnych

Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z aktualnym stanem prawnym (tworzenie, aktualizacja, archiwizacja)

Aktualizacja i monitorowanie cyklu zatrudnienia pod kątem wymaganych przepisów

Współpraca i korespondencja z urzędami, m.in. ZUS, PIP, US

Wymagania to:
Min 3 lata doświadczenia w przetwarzaniu danych płacowych
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Doświadczenie w stosowaniu przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i kodeksu cywilnego

Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia w zakresie rozwiązywania problemów

Co oferuje nasz Klient:

Atrakcyjna lokalizacja i bezpłatne miejsca parkingowe
Prywatna opieka medyczna

Karta lunchowa
Karta sportowa

Profesjonalny sprzęt: laptop, dwa monitory i dodatkowe akcesoria
Międzynarodowe środowisko z pozytywną atmosferą pracy
Płaska struktura i realny wpływ na rozwój firmy
Brak dress code`u

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska!
Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Dodano dnia: 26-05-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions