.NET Fullstack Developer (mid/senior)

Lokalizacja: Kraków

Ubezpieczenie to najlepszy sposób, żeby mieć pewność, że cenne dla nas rzeczy są chronione. W Xceedance kierujemy się właśnie tym założeniem i sprawiamy, że systemy ubezpieczeniowe są zoptymalizowane i funkcjonalne dla dobra nas wszystkich. Dążymy do tego poprzez wspomaganie firm z branży ubezpieczeniowej i zapewnianie im wielu różnych usług.

Co robimy?
Pomagamy ubezpieczycielom wprowadzać nowe produkty, prowadzić część operacyjną, wdrażać nowe technologie, stosować zaawansowaną analitykę i osiągać optymalizację procesów biznesowych. Pracujemy w naszych oddziałach na Bermudach, w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Indiach i Australii. Nasze usługi technologiczne obejmują rozwój własnych aplikacji, integrację systemów, testowanie, usługi z zakresu infrastruktury i architektury, automatyzację i zarządzanie danymi. Współpracujemy z 30+ klientami z Ameryki Północnej (np. Berkshire Hathaway Specialty Insurance), Wielkiej Brytanii i Europy, Australii, Azji i Bliskiego Wschodu, realizując 50+ różnych projektów globalnie. Będziesz mieć okazję to działania sukcesywnie w wielu z nich, więc możesz liczyć na to, że nie będzie nudno!

Nasz zespół liczy obecnie ponad 100 osób. Cały czas rośniemy, do niedawna nasz globalny tech team znajdował się w Indiach i USA. Teraz masz szansę dołączyć do nowo powstałego polskiego działu IT i rozwijać się razem z nami jako:

.NET Fullstack Developer (mid/senior)!

Twoimi zadaniami będzie m. in.:
- rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o .NET
- tworzenie rozwiązań, programowanie, testy jednostkowe i naprawianie błędów w przydzielonych aplikacjach
- używanie kilku autorskich i standardowych narzędzi do implementacji rozwiązań
- współtworzenie dokumentacji technicznej związanej z aktualnym projektem
- bycie częścią współpracującego teamu - co dwie głowy (albo więcej), to nie jedna :)

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:
- masz min. 3 lata doświadczenia
- dobrze czujesz się w pracy w C#, .NET core i MS SQL
- masz min. 2 lata doświadczenia z Angularem na froncie
- chcesz używać języka angielskiego (min. B2)

W zamian za Twoją pracę oferujemy:
- wynagrodzenie:
na poziomie Mid/Regular: 9-15k PLN brutto UoP/12-17k PLN netto B2B
na poziomie Senior: 16-22k PLN brutto UoP/18-24k PLN netto B2B
- pracę w 100% zdalną (oczywiście, nasze biura w Krakowie i Gdańsku będą dla Ciebie zawsze otwarte)
- elastyczny czas pracy (startujemy między 7:00 a 10:00)
- prywatną opiekę medyczną w Luxmed
- przyjazny i wspierający zespół
- indywidualny budżet szkoleniowy
- możliwość realizacji certyfikowanych kursów (np. Agile, ITIL, AWS, UiPath, Salesforce, Python, Java)

Brzmi ciekawie? Aplikuj już dzisiaj i zacznij nasz proces rekrutacyjny!

P.S. Etapy procesu:
1) [60 min] Spotkanie online: weźmiesz udział w rozmowie w j. angielskim z dwójką przedstawicieli Xceedance (dowiesz się więcej o specyfice firmy i możliwościach rozwoju, a my będziemy mieli okazję Cię lepiej poznać).
2) [60 -90 min] Rozmowa techniczna online: spotkanie, podczas którego poznasz osobę z działu IT w Indiach i sprawdzisz swoje umiejętności.
3) [10 min] Feedback: jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymasz propozycję pracy, a decyzja będzie w Twoich rękach :)

Pisz śmiało maila na: wiktoria.cepil@xceedance.com, jeśli masz jakieś pytania. Dobrego dnia!

Dodano dnia: 07-06-2022

Xceedance Polska

Zobacz wszystkie oferty Xceedance Polska