WMS SUPER USER

Lokalizacja: Cały kraj

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: WMS SUPER USER
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferujemy:

- Pracę z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opiekę medyczną;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Obiady za 1 zł;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zakres zadań na stanowisku:

- Czuwanie nad prawidłowością przebiegu procesu;

- Planowanie i testowanie zmian konfiguracji systemu informatycznego magazynu oraz proponowanie udoskonaleń systemu informatycznego w celu lepszego zaspokajania potrzeb operacji i klienta;

- Przygotowywanie raportów dot. bieżącej działalności magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem;

- Współpraca z pracownikami operacji magazynowych w celu wyczerpującego planowania zmian w konfiguracji systemu informatycznego magazynu, a także wspomaganie pracowników operacji w zakresie podwyższania ich wiedzy na temat działania systemu magazynowego;

- Samodzielne rozwiązywanie problemów systemowych a także zarządzanie uszkodzonymi produktami zgodnie z procedurami;

- Udział w procesie inwentaryzacji cyklicznej i rocznej.

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na magazynie;

- Zdolność do analizy zagadnień oraz syntezy wniosków;

- Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel);

- Podstawowa znajomość SQL;

- Umiejętność dobrej organizacji pracy;

- Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14,14-22).

Dodano dnia: 10-06-2022

DHL

Zobacz wszystkie oferty DHL