KPMG BI Academy- program praktyk w zespole Data Intelligence Solutions (ścieżka biznesowa)

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Czym zajmuje się zespół?

W zespole Data Intelligence Solutions dostarczamy usługi z zakresu analityki danych, rozwiązań Business Intelligence (BI) oraz zarządzania ładem danych (data governance). Na rynku wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość dostarczanych rozwiązań pod względem technologicznym, ale także wiedza i doświadczenie biznesowe w kształtowaniu aplikacji BI i systemów raportowania. Projekty realizujemy dla Klientów z różnych branż, usprawniając procesy raportowania informacji zarządczej w ramach funkcji sprzedaży, marketingu, produkcji, logistyki, finansów, zakupów, HR i wielu innych. Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami i ich wykorzystaniem biznesowym, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

- Wsparcie zespołu przy budowaniu kompleksowych rozwiązań raportowania i analityki biznesowej oraz aplikacji low-code
- Analiza danych pod kątem ich znaczenia biznesowego
- Weryfikacja kompletności i jakości danych
- Rozwijanie dostosowanych do potrzeb klienta sposobów wizualizacji raportów operacyjnych i kokpitów zarządczych
- Uczestnictwo w warsztatach z klientami
- Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (opis procesów, zastosowane skrypty, założenia, inne)

Oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV - V roku – preferowane kierunki: metody ilościowe, big data, finanse, rachunkowość
- Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
- Swobodnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie (min. B2)
- Łatwości sporządzania podsumowań wyników testów, analiz i tekstów w języku polskim i angielskim
- Bardzo dobrej organizacji pracy
- Preferowana dostępność: 40h tygodniowo (min. 32h tygodniowo)

Oferujemy:

- Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
- Profesjonalne szkolenia z obszarów: SQL, Power Platform
- Pracę przy realizacji licznych projektów pozwalających na poznanie różnorodnych procesów u klientów działających w różnych sektorach
- Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym
- Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
- Współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem
- Hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
- Komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk

Dodano dnia: 14-06-2022

KPMG

Zobacz wszystkie oferty KPMG