Junior Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Dla firmy tworzącej platformę usług prawniczych szukamy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków:
- wsparcie bieżących prac nad core-ową platformą usług prawniczych (utrzymanie i rozwój)
- przygotowywanie wymagań we współpracy z właścicielem biznesowym
-wsparcie w innych projektach (systemy kancelaryjne, księgowe, administracyjne)

Wymagania:
- doświadczenie komercyjne z technologiami Java 8, JPA, JSF
- umiejętność korzystania z narzędzi Maven, Git, IntelliJ
- mile widziana chęć poznania: Jasper Reports, Alfresco, Spring Boot

Oferta:
- umowa o pracę- 12 000 zł brutto, B2B- 14 000 zł netto (w zależności od kompetencji)
- praca stacjonarna: 1 raz/3 tygodnie, pozostałe dni- zdalnie
- 100% sfinansowana prywatna opieka medyczna za poziomie VIP
- współpraca z doświadczonym TL,
- dofinansowanie do pakietu sportowego

Dodano dnia: 28-06-2022

PGB Human Resources

Zobacz wszystkie oferty PGB Human Resources