Administrator strony Wordpress

Lokalizacja: Gdańsk

Szczegóły oferty:

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku zatrudni:

Administratora strony internetowej WordPress
(praca dodatkowa)

Zakres obowiązków na stanowisku:
obsługa i aktualizacja istniejącej strony www uczelni (WordPress);
weryfikacja i aktualizacja istniejących instalacji Wordpress do najnowszych wersji;
dostosowywanie strony pod działanie urządzeń mobilnych, serwisów internetowych, działania strony w językach obcych;
tworzenie nowych podstron, modyfikacja treści szablonów, dodawanie nowych elementów;
podłączanie wtyczek;
monitorowanie bezpieczeństwa systemów;
bieżące rozwiazywanie problemów;
prowadzenie dokumentacji technicznej;
śledzenie trendów i nowinek technologicznych;
ścisła współpraca z pracownikami Uczelni;
szkolenie pracowników w zakresie samodzielnego tworzenia oraz dodawania treści.

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane) lub w trakcie studiów;
doświadczenie w tworzeniu i administrowania stronami opartymi o WordPress;
znajomość narzędzi wspierających optymalizację strony;
posiadanie podstawowych umiejętności dostosowania grafiki na potrzeby stron internetowych;
dobre wyczucie estetyki;
doświadczenie w integrowaniu strony z zewnętrznymi narzędziami;
umiejętność samodzielnej organizacji pracy, zaangażowania, analitycznego myślenia;
wychodzenie z inicjatywą w zakresie wizualizacji szaty graficznej strony oraz możliwości jej ulepszenia.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowie B2B lub w oparciu o umowę zlecenie w systemie zdalnym
możliwość podpisania umowy już od 01.08.2022 r.
Prosimy o przesyłanie swoich cv na adres e-mail: kadry@wstih.pl wyświetl e-mail w tytule wiadomości wpisując: Administrator strony. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Dodano dnia: 01-07-2022

Wyższa Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Zobacz wszystkie oferty Wyższa Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku