Analityk Danych CRM / Data Scientist

Lokalizacja: Kraków

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem, prowadzeniem oraz obsługą analityczną programów lojalnościowych klientów naszej firmy z całego świata. Analityk Danych CRM odpowiada za bardzo szeroko rozumiane data mining oraz wykorzystanie metod statystycznych i machine learning we wsparciu działań marketingowych naszych klientów.

Analityk Danych CRM w swojej pracy wykorzystuje metody wizualizacji danych, segmentacji, analizy predykcyjne, metody statystyczne dla sytuacji niepełnej informacji. Analityk Danych CRM ma również szanse współpracować w rozwijaniu naszych narzędzi AI/ML i ich wdrażaniu u naszych klientów.

Powyższe stwierdzenia nie są Ci obce i sprawnie poruszasz się w tych metodach? Dołącz do naszego zespołu analityków. Aplikuj teraz!

PROFIL KANDYDATA

- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z SQL, oprogramowaniem statystycznym
- Doświadczenie w pracy ze skryptowymi językami programowania (np. Python, SQL)
- Mile widziana wiedza w zakresie CRM, marketingu lojalnościowego, zarządzania kampaniami marketingowymi
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

TWOJE ZADANIA

- Bezpośrednia współpraca z klientem w obszarze analityki w ramach projektów uruchomienia i prowadzenia programów lojalnościowych, CRM i marketing automation
- Przygotowanie i prezentacja wyników analiz danych z programu lojalnościowego oraz kampanii marketingowych
- Współpraca z zespołami AI/ML nad rozwojem i optymalizacją sztucznej inteligencji Comarch
- Prowadzenie projektów analitycznych z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania Comarch BI Point oraz preferowanych narzędzi analitycznych

DLA CIEBIE

- Inspirująca praca w nowym, szybko rozwijającym się zespole
- Współpraca z globalnymi markami i doświadczonymi specjalistami
- Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
- Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Usługi
- Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
- Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
- Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
- Elastyczny czas pracy
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Dofinansowanie do szkoleń
- Brak dress code’u
- Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/analityk-danych-crm-data-scientist/

Dodano dnia: 07-07-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.