Unity Developer

Lokalizacja: Katowice

Forge&Frost HR Consulting dla swojego Klienta, firmy Artifex Mundi, zajmującej się tworzeniem gier na urządzenia mobilne, PC i konsole, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Branża: gamedev
Miejsce pracy: Katowice, praca hybrydowa
Wynagrodzenie: 16 000 - 18 000 zł (B2B)

Zadania:

-Projektowanie łatwych w utrzymaniu systemów gry w oparciu o architekturę model/widok
-Programowanie wydajnych rozwiązań w warstwie meta-gry, jak i gameplay’u
-Wdrażanie i aktualizacja pluginów (zarządzanych i natywnych)
-Praca przy aktualizacjach
-Praca nad optymalizacją istniejącego i napisanego kodu
-Praca z systemem kontroli wersji (git, git-flow)
-Dbałość o jakość rozwiązań

Wymagania:

-Dobra znajomość C# i silnika Unity
-Doświadczenie w pracy z silnikiem i dowolny ukończony projekt (profesjonalny lub amatorski).

Mile widziane:

-Doświadczenie w tworzeniu gier na różne platformy (PC, Android, iOS)
-Wykształcenie techniczne
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Znajomość Java, Objective-C
-Doświadczenie w tworzeniu shaderów (HLSL, GLSL)

W ramach współpracy oferujemy:

-Pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Realny wpływ na rozwój gier
-Wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji, bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur
-Możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura)
-Elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00)
-Darmowy parking przed biurem firmy
-Budżet szkoleniowy
-Program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez firmę

Dodano dnia: 07-07-2022

Forge&Frost HR Consulting

Zobacz wszystkie oferty Forge&Frost HR Consulting