Administrator Linux

Lokalizacja: Bydgoszcz

Szczegóły oferty:

Otwieramy rekrutację na stanowisko Administratora Linux!
Zgłoś się! Tworzymy wspaniałe narzędzia internetowe, które służą społeczeństwu i instytucjom publicznym ????

Praca stacjonarnie, w biurze, przy Parku Ludowym im. Wincentego Witosa w Bydgoszczy.

W Logonet Sp. z o. o. obsługujemy blisko 800 Klientów. Pracujemy w Bydgoszczy. Tworzymy aplikacje internetowe i dostarczamy wiedzę dla wymagających firm i instytucji publicznych od ponad 27 lat. Współpracujemy z takimi Klientami jak Polska Akademia Nauk, Centralna Komisja Egzaminacyjna, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Miasto Bydgoszcz, czy Miasto Wrocław. Potrafimy dzielić się sukcesem. Dołącz do nas.

Wymagania:

- co najmniej 2-letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami internetowymi,
- tworzenie i zarządzanie rozwiązaniami w oparciu o Apach/Nginx MySQL/MariaDB, Redis,
- bardzo dobra znajomość systemu Linux (CentOS, RedHat),
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwerów i aplikacji,
- dobra znajomość działania sieci TCP/IP i protokołów komunikacyjnych,
- znajomość narzędzi do monitorowania zasobów oraz filtrowania ruchu,
- znajomość serwerów Postfix, Dovecot i narzędzi do ochrony antywirusowej i antyspamowej,
- umiejętności czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
- znajomość wirtualizacji zasobów (Proxmox KVM),
- znajomość mechanizmów cache’owania zapytań HTTP.

Twoje dodatkowe atuty:

wykształcenie informatyczne,
podstawowa znajomość PHP i MySQL,
umiejętność wspierania zespołu wdrożeń pod względem potrzeb serwerowych.

Zakres zadań:

- instalacja, konfiguracja i administrowanie fizycznymi i wirtualnymi serwerami,
- zarządzanie utrzymaniem systemów i aplikacji internetowych,
- wykonywanie kopii bezpieczeństwa i procedury odzyskiwania danych,
- zapewnienie bezpieczeństwa danych i ciągłości działania usług internetowych (www, ftp, DNS, email, bazy danych),
- współpraca z działem handlowym oraz zespołem IT podczas wdrażania projektów.

Zapewniamy:

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę o dzieło lub w formule B2B,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie, w tym atrakcyjne premie,
- stały rozwój m.in. poprzez certyfikowane szkolenia,
- pracę w biurze w centrum Bydgoszczy (tuż obok Focus Mall),
- udział w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych Klientów,
- przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych specjalistów.

Aplikuj! Więcej na stronie https://praca.lo.pl

Dodano dnia: 12-07-2022

Logonet Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Logonet Sp. z o. o.