IT Supervisor

Lokalizacja: Częstochowa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Obowiązki:
- wdrażanie, budowa i zarządzanie różnymi typami systemów informatycznych (różne typy zarządzania nadrzędnego, bazy danych, backup danych, - rozwiązywanie problemów i inne),
- zarzadzanie systemami informacyjnymi jak Azure Active Directory, Serwery plików, Microsoft365,
- nadzór nad prawidłowym działaniem systemów wspierających proces produkcyjny, takich jak QAD, OPC i PLC,
- nadzór nad licencjami i subskrypcjami,
- nadzór nad umowami z zewnętrznymi dostawcami usług telekomunikacyjnych,
- zgodność z obowiązującym prawem Bezpieczeństwa Informacji oraz działanie przepisów RODO,
- zarządzanie incydentami i problemami,
- współpraca z różnymi dostawcami IT, jak również z oddziałem w Japonii,
- nadzór nad sieciami LAN, WAN, SAN oraz macierzami dyskowymi i urządzeniami sieciowymi.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, telekomunikacja automatyka lub pokrewne),
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- znajomość standardów EDI: Edifact VDA,
- znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowych,
- znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem kopii zapasowych systemów IT,
- znajomość zagadnień związanych z budową i eksploatacją urządzeń elektronicznych w sieciach komputerowych,
- dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym),
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach,
- praca w nowo powstałej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- prywatna opieka medyczna,
- praca hybrydowa i elastyczne godziny pracy,
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
- laptop biznesowy,
- podróże służbowe,
- dodatkowy pakiet dni wolnych (tydzień w okresie letnim oraz tydzień w okresie zimowym),
- kawa, herbata w firmowej kuchni,
- brak dress code.

W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowa 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowa 25. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: Pokaż e-mail.

nr KRAZ: 8162

Dodano dnia: 18-07-2022

Arche Consulting

Zobacz wszystkie oferty Arche Consulting