.NET developer

Lokalizacja: Zdalnie

Szczegóły oferty:

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

C# developer / programista

miejsce pracy: Katowice (możliwość pracy zdalnej)

Naszym klientem jest firma z branży usługowej, specjalizująca się w rozwiązaniach wspierających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa narzędziami web i aplikacjami mobilnymi.

Wraz z obecnie 4-osobowym zespole developerów będziesz pracować nad rozwojem istniejących, autorskich rozwiązań online i mobilnych. Na ten moment aplikacja jest na zaawansowanym etapie tworzenia - więc początkowo Twoja praca skupi się na dopracowywaniu istniejącej funkcjonalności. Po udanym roll-oucie mamy już przygotowany plan na dalszy rozwój aplikacji.
Spotkania zespołu są organizowane co tydzień, jednak możesz liczyć na codzienne wsparcie Project Managera w problematycznych kwestiach :)

etapy rekrutacji:
interview z rekruterem -> interview techniczny -> zadanie programistyczne -> decyzja

Zakres obowiązków:
• programowanie i projektowanie rozwiązań w C#, z uwzględnieniem analizy funkcjonalnej,
• doskonalenie i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji webowych i mobilnych,
• dbałość o jakość kodu z wykorzystaniem dobrych praktyk programistycznych,
• aktywny udział w pracach Zespołu (spotkania, sprinty, projektowanie rozwiązań),
• wsparcie techniczne i usuwanie awarii w zakresie funkcjonowania aplikacji,
• tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej oprogramowania;

Korzystamy z:
C#; .NetWeb Api, MS VisualStudio, Git,
Microsoft SQL Server Management Studio, Oracle SQL Developer
Bootstrap, Angular 13, TypeScript,

Poszukiwane kompetencje:
• min. 3 letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku developera,
• znajomość C#, .NET (mile widziana znajomość MS VisualStudio, .NetWeb),
• dobra znajomość baz danych SQL (mile widziana zbajomość MS SQL Server Management, Oracle SQL dev.),
• samodzielność w pracy i zaangażowanie w rozwój oprogramowania,
• umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę o pracę, lub B2B,
• możliwość pracy hybrydowej i zdalnej,
• elastyczne godziny pracy,
• premia uzależniona od wyników pracy,
• możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń,

Dodano dnia: 21-07-2022

SIMA CONSULTING SP Z O O

Zobacz wszystkie oferty SIMA CONSULTING SP Z O O