Młodszy analityk danych

Lokalizacja: Lublin

Szczegóły oferty:

Wymagane technologie: Python, SQL, Excel

Obowiązki:

Przetwarzanie dużych zbiorów danych, łączenie danych z wielu źródeł za pomocą SQL,
Przygotowanie raportów na bazie wygenerowanych danych,
Analiza danych, wyciąganie wniosków,
Wsparcie Zespołu w poszukiwaniu rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych i raportowania.
Wymagania:

Praktycznej wiedzy i zrozumienia relacyjnych baz danych w zakresie SQL - Python (Pandas, Numpy, Jupyter Notebook),
Umiejętności dobierania metod i narzędzia do analizy danych,
Samodzielności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za dostarczone dane,
Dobra znajomość MS Excel,
Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowiskach związanych z raportowaniem i analizą danych,
Mile widziane znajomość języka angielskiego, rosyjskiego pozwalającej na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).
Oferujemy:

Umowę o pracę,
Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
Ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się firmie.

Младший аналитик данных

Необходимые технологии: Python, SQL, Excel

Обязанности:

Обработка больших наборов данных, объединение данных из нескольких источников с помощью SQL,
Подготовка отчетов на основе сгенерированных данных,
Анализ данных,
Поддержка команды в поиске решений для улучшения анализа данных и отчетности.
Требование:

Практические знания и понимание реляционных баз данных в области SQL-Python (Pandas, Numpy, Jupyter Notebook),
Навыки подбора методов и инструментов анализа данных,
Самостоятельности, приверженности и чувства ответственности за предоставленные данные, обязанности,
Отличное знание MS Excel,
Высокоразвитые навыки аналитического мышления,
Очень хорошая организация работы,
Приветствуется первый опыт работы на должностях, связанных с отчетностью и анализом данных,
Приветствуется знание английского языка, русского позволяющее свободно общаться.
Предлагаем:

Трудовой договор,
Профессиональное внедрение и подготовка к работе,
Профессиональное развитие в международной среде,
Интересные проекты в быстро растущей компании.

Dodano dnia: 26-07-2022

MNK Group sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty MNK Group sp. z o.o