Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Szczegóły oferty:

Miejsce Pracy:
Ostrów Mazowiecka lub praca zdalna
Branża:
Bankowość/IT
Stanowisko:
Specjalista

Opis stanowiska

Identyfikowanie potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa w obszarze digitalizacji
Analizowanie raportów oraz wskaźników z działań związanych z cyfryzacją procesów oraz zgłaszanie wszystkich zauważonych nieprawidłowości
Przygotowywanie i aktualizowanie map procesów biznesowych z punktu widzenia możliwości informatycznych przedsiębiorstwa
Rekomendowanie działań w obszarze rozwiązań cyfrowych
Bieżące zarządzanie projektami biznesowymi, w szczególności definiowane i kontrola zakresu i harmonogramu prac
Przygotowanie danych potrzebnych do podjęcia decyzji o wdrożeniu działań digitalizacji
Prezentacja działań rekomendowanych w kierunku wdrażania rozwiązań cyfrowych

Opis wymagań
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia)
Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego
Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta doświadczeniem w projektach w środowisku IT
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Dwuletnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego.

Oferowane korzyści

umowa o prace
praca zdalna lub w Ostrowie Mazowieckim
atrakcyjne wynagrodzenie
Firmowe dwujęzyczne przedszkole „Żółty Słonik” z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Płatny program poleceń pracowniczych
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Elastyczny czas pracy
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy lukasz.wasiak@vp.pl.

Dodano dnia: 26-07-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE