PROJEKTANT DO DZIAŁU ŚREDNICH NAPIĘĆ (SN)

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta spółki z branży elektroinstalacyjnej i projektowej z 25 letnim doświadczeniem (istniejąca od 1998 roku) specjalizującej się w obiektach wielkopowierzchniowych (hale magazynowe i centra logistyczne) poszukujemy:

PROJEKTANTA DO DZIAŁU ŚREDNICH NAPIĘĆ (SN)

Opis stanowiska

Wykonywanie projektów z zakresu przyłączy elektroenergetycznych,
Przebudowa sieci elektroenergetycznych

Opis wymagań

Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych – z kierunku elektrotechnika, specjalizacja (elektroenergetyka, sieci i systemy),
Prawo jazdy kat. B,
Biegła znajomość oprogramowania AUTOCAD oraz pakietu MS Office,
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń (projektant),
Uprawnienia SEP (projektant),
Mile widziane doświadczenie w pracy z urzędami administracji publicznej oraz rejonami energetyki.

Oferowane korzyści

Wybranym kandydatom oferujemy stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
Udział w ciekawych projektach oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
Zapewniamy także duże możliwości rozwoju zawodowego i dostęp do komercyjnych szkoleń,
Dla zainteresowanych istnieje możliwość uzyskania wpisów do książki praktyki zawodowej (posiadamy zarówno biuro projektowe jak i pion wykonawczy z biurami budów).
Pozostałe benefity:

opieka medyczna
umowa o pracę,
parking,
ubezpieczenia grupowe,
FŚS

Osoby zainteresowane proszone są do przesłania CV na adres lukasz.wasiak@vp.pl

Dodano dnia: 27-07-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE