Python Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

JKF Studio Sp. z o. o.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijająca się firmą działającą w zakresie rozwiązań informatycznych dla firm. W palecie naszych usług oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych, systemów e-commerce, rozwiązań automatyzacji procesów biznesowych czy doradztwo IT.

Poza świadczeniem usług firma przygotowuje i rozwija własne produkty z zakresu oprogramowania wraz z pełnym wdrożeniem.

Od marca 2021 roku jesteśmy partnerami Orange poprzez program Master IT.

Kogo poszukujemy: Od przyszłego pracownika oczekujemy minimum 3-letniego doświadczenia w pracy z językiem Python, znajomości Dockera oraz systemu Linux. Dodatkowymi atutami będzie dobra organizacja własnego czasu, clean coding oraz znajomość Kivy (opcjonalnie).

Co otrzymuje kandydat: Kandydat otrzyma możliwość pracy w szybko rozwijającym się i dynamicznym zespole oraz opiekę project managera zarówno od strony zarządzania projektem jak i wiedzy programistycznej. Praca odbywa się w sposób zdalny, a godziny jej rozpoczęcia i zakończenia są bardzo elastyczne.

Sposób zatrudnienia: Umowa o dzieło, zlecenie lub rozliczenie B2B. Kandydat po przejściu rekrutacji otrzyma umowę na czas trwania projektu w zakresie około 3/4 etatu lub na wykonanie danych zadań.

Zakres obowiązków
Realizowanie zadań programistycznych zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
Wypełnianie zadań powierzonych przez Project Managera
Przygotowywanie kodu zgodnie z wytycznymi i w sposób czytelny dla innych pracowników
Praca w zespole, podział zadań oraz współpraca projektowa
Godne reprezentowanie firmy
Wymagania

główne:

Python (min. 3 lata)

Threading

OpenCV

ORM basics

interprocess communication (sockets)

requests

GUI basics - layouts, events

Linux

Docker

Git

Dodatkowo:

Sprawna komunikacja potrzeb, problemów, pomysłów

Brak obaw przed zadawaniem pytań

Otwartość przy poznawaniu implementowanego rozwiązania

Ogranizacja własnego czasu pracy

Clean coding

TDD

Znajomość podstawowych wzorców projektowych (design patterns)

Opcjonalnie znajomość:

kivy/kivyMD

Raspbian

Oferujemy
Pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło, zlecenie lub kontrakt B2B na czas trwania projektu w wymiarze około 3/4 etatu. Premię po zakończeniu projektu oraz możliwość kontynuacji współpracy przy kolejnych zadaniach.

Stawka godzinowa zależna od doświadczenia i umiejętności kandydata

Dodano dnia: 28-07-2022

JKF Studio Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty JKF Studio Sp. z o.o.