Kierownik Zespołu Ofertowego sektora biurowego, handlowego i hotelowego

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta który jest jednym z liderów z zakresu wykonawstwa, zarządzania projektami oraz doradztwa technicznego na rynku wykończeń powierzchni biurowych, hotelowych i handlowych. Podstawą sukcesu naszej firmy jest wykwalifikowany zespół, w skład którego wchodzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inżynierii, rzeczoznawstwa, architektury oraz kierowania budową. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego poparte licznymi nagrodami: Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, Diamenty Forbesa, nagroda w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.Poszukujemy:

Kierownika Zespołu Ofertowego sektora biurowego, handlowego i hotelowego

Opis stanowiska

Koordynowanie i organizowanie pracy zespołu Działu Wycen,
Dbanie o nieustanny rozwój Działu w zakresie kompetencji pracowników oraz funkcjonujących procesów i procedur,
Koordynowanie całości działań związanych z przygotowywaniem ofert,
Realizacja projektów wspólnie z członkami zespołu,
Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem zespołu i dbanie o sprawność komunikacji,
Rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie konfliktów między członkami zespołu,
Dokumentowanie pracy i finansowe prowadzenie zespołu, raportowanie działań i wyników zespołu do dyrektora działu,
Ścisła współpraca z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi: Działami Sprzedaży i Realizacji.

Opis wymagań

Od kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego, technicznego: budownictwo, inżynieria środowiska, architektura,
minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie przy projektach fit-out,
bardzo dobrej znajomości programów AutoCad oraz MS Excel, otwartości na nowe technologie,
bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, umiejętności komunikacyjnych,
odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność w działaniu,
zdolności organizacyjne i umiejętność planowania zarówno pracy własnej, jak i zespołu,
umiejętność wyznaczania priorytetów,
umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresowych,
umiejętność podejmowania decyzji,
zdolność budowania autorytetu wśród współpracowników.

Oferowane korzyści

możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
szansę zdobycia i ugruntowania doświadczenia w zakresie zarządzania kosztami,
elastyczne godziny pracy,
atmosferę pracy opartą na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku,
kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru),
wspólne aktywności sportowe i wyjścia okolicznościowe,
szkolenia w ramach Akademii Technicznej Reesco, narzędzia IT do zarządzania czasem / zadaniami / projektami – autorski program RMS;
inicjatywy społeczne w ramach fundacji IWTH.
Zainteresowane osoby proszone są o podsyłanie CV na adres lukasz.wasiak@vp.pl.

Dodano dnia: 28-07-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE