Lider ds. rozwoju aplikacji biznesowych

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Dla naszego klienta jednego z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu, który  posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce – w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce. Od 2018 r. w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej funkcjonuje fabryka płyty wiórowej TANNE

Poszukujemy:
Lidera ds. rozwoju aplikacji biznesowych
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka lub praca zdalna
Opis stanowiska

Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie działań podległego zespołu oraz raportowanie wyników jego pracy
Konfigurowanie środowisk aplikacji oraz prace developerskie
Udział w projektach z obszaru rozwoju aplikacji biznesowych
Analiza oraz optymalizacja konfiguracji aplikacji
Analizowanie aplikacji pod kątem poprawności i bezpieczeństwa danych
Identyfikacja ryzyk oraz podejmowanie działań naprawczych, w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości
Rekomendowanie zmian i wdrażanie rozwiązań
Tworzenie dokumentacji dotyczącej procesów biznesowych

Opis wymagań

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu
Doświadczenie w integracji systemów biznesowych
Umiejętność programowania webowego np. Node.js
Znajomość narzędzi kontroli wersji
Znajomość problematyki wdrożeń systemów informatycznych oraz ich utrzymania i rozwoju
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Zdolności analityczne
Umiejętność dzielenia się wiedzą

Oferowane korzyści

Praca w systemie hybrydowym / zdalnym
Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
Dofinansowanie do wypoczynku
Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Płatny program poleceń pracowniczych

Zainteresowane osoby proszone są o podesłanie CV na adres lukasz.wasiak@vp.pl

Dodano dnia: 28-07-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE