JUNIOR FRONTEND DEVELOPER (ANGULAR) (5 osób)

Lokalizacja: Katowice

Dla naszego klienta specjalizującego się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferujemy swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Poszukujemy:

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

tworzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika,
implementacja nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem najlepszych praktyk,
implementacja usług rest na potrzeby aplikacji webowych i mobilnych,
implementacja rozwiązań wykorzystujących web sockets,
udoskonalanie istniejących części systemu,
dokumentowanie własnych działań i rozwiązań,
współpraca przy planowaniu i implementacji testów jednostkowych/integracyjnych.
Nasze wymagania:

dobra znajomość Angular,
dobra znajomość JavaScript/Typescript, HTML5 i SCSS,
dobra znajomość architektury aplikacji webowych oraz wzorców projektowych,
umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami,
znajomość popularnych frameworków testowych,
praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT,
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Mile Widziane:

umiejętności czytania notacji UML (praca w środowisku Enterprise Architect),
umiejętność pracy ze środowiskiem JIRA,
umiejętność analitycznego myślenia,
wiedza nt. procesu wytwórczego oprogramowania,
znajomość NativeScript, Node.js, Docker.
To oferujemy:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę b2b (samozatrudnienie),
będziesz członkiem zespołu w którym będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
zadbamy o twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport)
zapewniamy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy
świętowanie urodzin
Osoby zainteresowaneproszone są o podesłanie CV na adres lukasz.wasiak@vp.pl

Dodano dnia: 30-07-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE