Automatic tests software developer (level: junior)

Lokalizacja: Kraków,Tarnów,Wadowice

Nasz klient Od 35 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i utrzymaniem komputerowego wspomagania projektowania (CAD), zarządzania cyklem życia produktu (PLM) oraz dedykowanego oprogramowania symulacyjnego dla inżynierów elektryków.

To oprogramowanie zostało opracowane, aby pomóc firmom projektować i konserwować część elektryczną dowolnego typu instalacji. Oferujemy również kompletny pakiet pakietów do funkcjonalnej symulacji instalacji elektrycznych. reprezentuje 370 osób na całym świecie w 31 lokalizacjach w 20 krajach i ponad 96500 licencji na całym świecie.

Grupa jest również obecna w głównych krajach europejskich oraz w Ameryce poprzez spółki zależne i zależne. jest teraz w całości własnością połączonych technologii i aplikacji, które przekształcają branże, przekształcają miasta i wzbogacają życie. Od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, nasza technologia, oprogramowanie i usługi poprawiają sposób, w jaki nasi klienci zarządzają i automatyzują swoje operacje.

Obecnie poszukujemy 10 Automatic tests software developer (level: junior)
Miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Wadowice
typ umowy: umowa o pracę
Wynagrodzenie:5000 - 6000 PLN brutto

Zadania i obowiązki:

Osoba na tym stanowisku tworzy i utrzymuje funkcjonalne testy automatyczne
Współpracuje z programistami, infrastrukturą i bezpieczeństwem w ramach zespołu dev-sec-test-opsp, procesy jakości kształtu
Zarządza i ulesza szereg testów funkcjonalnych
Aktywnie uczestnicy i wspiera zespół scrumowy

Wymagania na oferowanym stanowisku
Ogólna wiedza programistyczna (wiedza teoretyczna, rozumienie pojęć, wiedza praktyczna junior)
Ogólna wiedza dotycząca testowania oprogramowania
Praktyczna wiedza związana z jednym z języków skryptowych
Młodsza wiedza na temat PowerShell
Biegle w korzystaniu z github
Wystarczający poziom komunikacji w języku angielskim (mówienie, czytanie, pisanie)
Wiedza dotycząca Test Complete, Selenium, Listonosz jest plusem
Z czego korzystamy:

Visual Studio 2019/2022, Visual Studio Code
GITHUB
C++, C#, C++ CLI, PowerShell
STL, WPF / MVVM
DevExpress
T-SQL (MS SQL / SQLite)
CI/CD/Jenkins
ProjeqQtor
TestComplete
Selenium
Postman
VMWare
Docker, k8s
CI/CD / Jenkins
Azure, Azure devops
Scru

Co oferujemy:

Ekscytująca praca w świetnych zespołach z wykorzystaniem zwinnych metodyk
Elastyczne godziny pracy
Hybrydowy sposób pracy (biuro/dom)
Dobra równowaga między pracą a życiem
Rozwój osobisty wspierany programami szkoleniowymi, szkoleniami wewnętrznymi, platformami edukacyjnymi on-line, codzienną pracą z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami
Udział w projektach dedykowanych dla potentatów przemysłu lotniczego, kolejowego, motoryzacyjnego, statków kosmicznych
Świetna atmosfera pracy

Jeśli interesuje Cię ta oferta,prześlij nam swoje Cv na adres lukasz.wasiak@vp.pl ze wskazaniem lokalizacji.

Dodano dnia: 02-08-2022

PRACTICAL OFFICE

Zobacz wszystkie oferty PRACTICAL OFFICE