Programista .NET

Lokalizacja: Kraków

Poszukujemy osoby do wewnętrznego zespołu IT w międzynarodowej firmie poligraficznej. Tworzymy rozwiązania wspierające działanie firmy. Współpracujemy z klientem wewnętrznym, jak również zewnętrznym.

Zakres obowiązków:
- definiowanie, dokumentowanie i realizacja projektów IT w technologii .NET (WPF, .NET MVC, .NET Core, WebAPI),
- proponowanie rozwiązań IT zgodnych z dostarczoną dokumentacją techniczną i biznesową,
- analiza proponowanych rozwiązań pod kątem technicznym, optymalizacja proponowanych rozwiązań w zakresie zastosowanych narzędzi i możliwości implementacji,
- współpraca z zespołem deweloperskim, analitycznym oraz podwykonawcami w realizacji zmian zgodnie ze specyfikacją,
- współpraca przy przygotowaniu środowiska testowego oraz szkoleniu użytkowników,
- przygotowanie dokumentacji post-implementacyjnej oraz historii zmiany, transfer informacji do zespołów wsparcia.

Poszukiwane kompetencje:
- 3-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem platformy .NET, języka C# oraz języka JavaScript,
- znajomość środowiska MS Visual Studio,
- dobra znajomość rozwiązań i technologii webowych, w tym ASP.NET MVC, ASP.NET Core, WebAPI, CSS, JavaScript, jQuery,
- znajomość technologii Desktopowych – WPF, WinForms,
- znajomość narzędzi kontroli wersji,
- znajomość zagadnień dot. projektowania i programowania baz danych oraz narzędzi Microsoft SQL Server,
- umiejętność debugowania kodu, znajdowania problemów i ich rozwiązywania,
- język angielski – komunikatywny w mowie i piśmie,
- mile widziane doświadczenie z kontrolkami Devexpress oraz Devextreme,
- mile widziana znajomość technologii React,
- wiedza z zakresu zagadnień CI/CD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach,
- szkolenia zewnętrzne oraz certyfikacje,
- możliwość dostępu do platform rozwojowych (np. Pluralsight),
- możliwość stosowania najnowszych technologii i framework'ów, nie narzucamy sztywnych rozwiązań,
- atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.: prywatną, darmową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych,
- doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość pracy zdalnej.

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania bezpośrednio przez naszą stronę: https://www.walstead-ce.com/career/job-offers/#440

Dodano dnia: 05-08-2022

Walstead Central Europe

Zobacz wszystkie oferty Walstead Central Europe