Specjalista ds rekrutacji IT

Lokalizacja: Łódź

Możliwość pracy w Łodzi
lub Warszawa albo Trójmiasto
WYNAGRODZENIE 9.000 PLN brutto
Umowa o pracę na pełen etat
Dla naszego Klienta w Łodzi - międzynarodowego Banku poszukujemy samodzielnego rekrutera, dla którego różnorodność projektów rekrutacyjnych w branży IT to zaleta.
Kandydat powinien komunikować się w języku angielskim (b1/b2) posiadać min 1-2 lata doświadczenia w rekrutacjach IT
Zastanawiasz się czy warto... przeczytaj i aplikuj!
praca w międzynarodowej firmie, znanej i dbającej o swoich pracowników
stałe zatrudnienie
liczne szkolenia
projekty rekrutacyjne, które rozwijają twoje umiejętności, a nie je przytłaczają
zespół zgrany, współpracujący i chcący przekazywać zdobytą wiedzę
ZADANIA:
realizacja projektów rekrutacyjnych
utrzymywaniu relacji z kandydatami - dbanie o rozwój Pracowników w ramach struktury firmy,
aktualizowanie bazy kandydatów oraz obsługa bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie
spotkania rekrutacyjne
weryfikacja otrzymanych aplikacji
end - to - end
Czekamy na Twoje CV na jobs@personnelandmedia.com

Dodano dnia: 08-08-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions