Administrator Linux

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeśli chcesz pracować w projektach dla marek znanych na całym świecie, a jednak wciąż w ramach niekorporacyjnej struktury, to idealne miejsce dla Ciebie.

W summ-it stwarzamy przestrzeń na zgłaszanie swoich pomysłów i dbamy o Twój rozwój. Nasi pracownicy biorą udział w konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom.

Pracujemy z bazami danych o łącznej wielkości liczonej w PB i optymalizujemy systemy walcząc o każdą ms. Obecnie zarządzamy ponad 8500 systemów baz dla naszych klientów.

Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Realny wpływ na zarządzanie i tworzenie procesów w obszarze IT
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii
  • Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Udział w konferencjach
  • Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, promujemy te najlepsze!

Główne zadania na stanowisku:

  • Administracja systemami wewnętrznymi pracującymi pod kontrolą systemów Linux (RedHat 7/8;  CentOS 7/8, Ubuntu)
  • Wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, usuwanie wykrywanych podatności w systemach, hardening systemu operacyjnego, zapewnienia wysokiej wydajności
  • Automatyzacja zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk wirtualnych
  • Codzienna współpraca z zespołami aplikacyjnymi, hostingu i bezpieczeństwa
  • Dbanie o prawidłową wydajność i dostępność tworzonych środowisk LInux

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Linux (RedHat / CentOS)
  • Znajomość zagadnień standaryzacji konfiguracji i zabezpieczeń systemu
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów, skryptowaniu elementów konfiguracyjnych: bash, Ansible, PowerShell, PowerCli
  • Znajomości systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą: Puppet, Ansible, Satellite, Chef,Tower
  • Adaptacja do obowiązujących procedur i polityk bezpieczeństwa
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość, odpowiedzialność
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej
  • Gotowość do pracy w trybie dyżurowym
  • Gotowość do ciągłego rozwoju

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastrowanie, tworzenie środowisk zapasowych, testy Disaster Recovery
  • Znajomość kontenerów, szczególnie Kubernetess, Rancher,
  • Znajomości zagadnień wirtualizacji VMWare,
  • Znajomość MS SQL, Oracle lub MySQL
  • Znajomość platform chmurowych typu Azure, AWS, Google CLoud
  • Certyfikaty z administracji systemami Linux, np. RHCSA, RHCE, itp.
  • Doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z sinym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@summ-it.pl

Dodano dnia: 22-08-2022

summ-it

Firma summ-it to firma consultingowa w obszarze IT. Głównym obszarem kompetencji są bazy danych, a w szczególności systemy SQL Server i Oracle. summ-it powstał w 2011 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą summ-it Wojciech Wencel. Pięć lat później działalność ta została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem, jak i prezesem zarządu firmy jest Wojciech Wencel. Zespół summ-it od momentu powstania firmy sukcesywnie się powiększa, a firma może szczycić się realizacją projektów dla firm polskich jak i zagranicznych. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, natomiast od 2015 roku partnerem Oracle. Rok 2016 przyniósł natomiast partnerstwo z firmą Qnap.

Rok założenia: 2011

Główna siedziba: Poznań

Liczba Pracowników: 50

Zobacz wszystkie oferty summ-it

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy