Inżynier w kulturze DevOps

Lokalizacja: Bielsko Biała

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować projekty R&D w środowisku chmurowym? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps którzy zaangażują się we wsparcie prac R&D technologii udostępnianych w ramach chmury.

PROFIL PRACOWNIKA

- Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziani studenci ostatnich lat
- Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
- Wiedza z zakresu: konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych, kontenerów (Docker), oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Ansible, Terraform)
- Dodatkowo mile widziane:
*znajomość architektury systemów rozproszonych
*doświadczenie programistyczne (np. Java, .Net, Go, Python)

TWOJE ZADANIA

- Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
- Praca nad procesami CI/CD
- Wspomaganie procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe (Kubernetes, Helm, Ansible, Terraform)
- Prace w projektach R&D (nowe technologie)
- Przygotowywanie dokumentacji

DLA CIEBIE

- Okazja do pracy z najnowszymi technologiami (min. Kubernetes, OpenShift)
- Rozwijająca praca w zespole R&D
- Elastyczne godziny pracy
- Praca w modelu hybrydowym
- Brak dress code'u
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Dodano dnia: 04-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.