Cloud Solutions Architect

Lokalizacja: Kraków

Tworzymy pionierskie rozwiązania dla branży telekomunikacji, lotnictwa, hi-tech czy motoryzacji. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii (m.in. Kubernetes, Apache Kafka, stos ELK) przy budowie i rozwoju nowych usług chmurowych dla klientów z Dubaju, USA oraz całej Europy.

Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć wpływ na rozwój nowego produktu Comarch Infraspace Cloud. Dzięki niemu pomagamy tworzyć, wdrażać i modernizować aplikacje biznesowe oraz administrować nimi w chmurze.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z technologiami chmurowymi i masz doświadczenie z zakresu administrowania systemami IT, zapoznaj się z ofertą, aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

PROFIL PRACOWNIKA

- Ukończone studia magisterskie z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin
- 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Starszego Inżyniera Systemowego i administracji systemami IT
- Bardzo dobra znajomość baz danych PostgreSQL
- Umiejętność pisania skryptów w Python, Bash
- Umiejętność pracy z Gitlab
- Znajomość systemów operacyjnych: Linux (RedHat / Centos)
- Znajomość technologii: Apache, Nginx, Tomcat, PostreSQL, MySQL
- Znajomość zagadnień i narzędzi do backupu i monitoringu
- Znajomość narzędzi do witrualizacji Vmware ESXI / KVM
- Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
- Mile widziana znajomość: Ceph, platformy OpenStack

TWOJE ZADANIA

- Wdrożenie, monitorowanie i utrzymanie na platformie różnych wersji baz danych PostgreSQL
- Konfiguracja dodatkowych funkcji do baz danych PostgreSQL na podstawie wymagań zdefiniowanych przez właścicieli projektów
- Współpraca z innymi zespołami w celu naprawienia problemów napotkanych w trakcie użytkowania baz danych PostgreSQL
- Identyfikacja, dokumentowanie, automatyzacja, a także tworzenie procesów dla powtarzających się zadań
- Sugerowanie wdrożenia potencjalnych ulepszeń w zakresie wykorzystywanych technologii i realizowanych procesów

DLA CIEBIE

- Praca na pełen etat w przyjaznej atmosferze
- Atrakcyjna stawka wynagrodzenia adekwatna do posiadanych umiejętności
- Elastyczny czas pracy
- Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Szansa na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Praca nad nowoczesnymi technologiami
- Udział w unikalnych projektach realizowanych dla międzynarodowych liderów z takich branż jak motoryzacja, lotnictwo, hi-tech, finanse, telekomunikacja
- Dostęp do kompleksu rekreacyjnego
- Możliwość dodatkowych certyfikacji
- Brak dress code'u
- Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Dodano dnia: 04-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.