Frontend Developer

Lokalizacja: Kraków

Zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu doświadczonych specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie i rozwój stron internetowych Comarch. Możesz liczyć na wymianę wiedzy, świetną atmosferę i kontakt ze złożonymi projektami.

Jako Frontend Developer(ka) będziesz odpowiadać za tworzenie nowych serwisów i aplikacji internetowych w oparciu o technologie webowe oraz rozwój już istniejących projektów.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
Doświadczenie w pracy na stanowisku Frontend Developera udokumentowane wdrożonymi projektami komercyjnymi
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Język angielski umożliwiający komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Bardzo dobra znajomość:
o HTML5, w tym zagadnień związanych z RWD
o CSS3 oraz wybranego preprocesora CSS (np. SASS, LESS)
o JavaScript
o Git
Znajomość:
o PHP oraz SQL
o Angular
o RestAPI
Mile widziana znajomość:
o narzędzi do automatyzacji, np. Webpack, Gulp, Grunt
o NodeJS
o frameworków PHP: Zend Framework, Symphony
o narzędzia Docker
o Adobe Photoshop lub innego programu graficznego

TWOJE ZADANIA

Tworzenie nowych serwisów i aplikacji internetowych w oparciu o technologie frontendowe
Utrzymywanie i rozwój istniejących serwisów i aplikacji internetowych
Wdrażanie zakodowanych szablonów HTML do autorskiego CMS
Komunikacja ze zleceniodawcami, w tym doprecyzowywanie wymagań i wsparcie techniczne

DLA CIEBIE

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie z polskim kapitałem
Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Pracę w zespole doświadczonych specjalistów, nastawionym na dzielenie się wiedzą
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
Elastyczne godziny pracy
Brak dress code'u
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Kameralne pokoje, brak gorących biurek
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

Dodano dnia: 10-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.