Kierownik zespołu

Lokalizacja: Wrocław

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT? Jesteś zdeterminowany w dążeniu do założonych celów, szukasz rozwoju i odpowiedzialnej roli łączącej organizacyjne i techniczne aspekty pracy lidera? Poszukujemy osoby, która pomoże nam usprawnić pracę i pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał naszego zespołu.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe informatyczne
Doświadczenie w realizacji projektów oraz zarządzaniu zespołem programistów
Przynajmniej 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania, projektowaniu rozwiązań informatycznych
Wiedza:
z szeroko pojętego IT, jak np. serwery aplikacyjne (np. Tomcat), serwery www (apache, iis, nginx), bazy danych (sql server, postgresql, inne), LDAP / MS AD, integracja (np. web services, pliki), podstawy sieci (VPN, TCP/IP)
na temat utrzymania i monitorowania aplikacji
dotyczaca technik zarządzania projektami (Agile, Prince2, PMP)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Dodatkowym atutem będzie znajomość JIRA, Confluence

TWOJE ZADANIA
Odpowiedzialność za techniczną realizację projektu
Pełnienie roli lidera technicznego dla zespołu, w tym mentoring oraz dbanie o rozwój i stosowanie dobrych praktyk (code review, testy, architektura i desin)
Planowanie projektu, tworzenie strategii, przewidywanie zagrożeń – w obszarze technicznej realizacji projektu
Definiowanie zadań dla członków zespołu projektowego oraz rozliczanie z realizacji
Budowanie, pomiary oraz ulepszanie procesów celem optymalizacji pracy zespołu.

DLA CIEBIE
Praca w międzynarodowym środowisku
Szkolenia i rozwój w zakresie zarówno programowania, jak i kompetencji miękkich
Możliwość udziału w projektach realizowanych w różnych technologiach (Java, .NET)
Dostęp do literatury technicznej oraz platform e-learningowych
Bezpośredni wpływ na jakość dostarczanego rozwiązania i satysfakcję klientów
Możliwość zagranicznych podróży służbowych.

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 24-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.