Konsultant / Tester (księgowość lub handel/magazyn)

Lokalizacja: Lublin

Jesteś księgową/ym lub specjalistą ds. logistyki? Znasz system Comarch ERP Optima? Posiadasz wykształcenia ekonomiczne z zakresu rachunkowości, finansów lub gospodarki magazynowej?
Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK – dołącz do nas!
Jesteśmy doświadczonym zespołem zajmującym się rozwojem oprogramowania Comarch ERP. Recenzujemy projekty, rozwiązujemy problemy, testujemy nowe funkcje. Jesteśmy autorami wielu materiałów udostępnianych w Centrum pomocy Comarch. Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL KANDYDATA
Wykształcenie wyższe kierunków ekonomicznych, rachunkowości, księgowości (również studenci ostatnich lat studiów)
Wiedza z zakresu księgowości i/lub logistyki
Znajomość systemu Comarch ERP lub systemu konkurencyjnego
Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub biurze rachunkowym
Nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz samodzielność w działaniu
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Zdolności komunikacyjne

TWOJE ZADANIA
Testowanie oprogramowania Comarch ERP
Przygotowywanie analiz, recenzowanie projektów, pisanie dokumentacji
Wsparcie merytoryczne dla klientów oraz partnerów

DLA CIEBIE
Praca nad najbardziej rozpoznawalnym na rynku systemem Comarch ERP
Zgrany i doświadczony zespół specjalistów
Możliwość pracy zdalnej
Dopasowany do Twojego profilu plan szkoleń
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Znakomicie wyposażone stanowisko pracy

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 24-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.