Programista testów automatycznych (wszystko.pl)

Lokalizacja: Lublin

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz brać udział w tworzeniu wysoko skalowalnego rozwiązania webowego? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy programisty testów automatycznych. Jak wiadomo automatyzacja testów stanowi dziś fundament każdego procesu produkcji oprogramowania. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
Znajomość:
podstaw programowania w JAVA
systemu kontroli wersji Git oraz środowiska GitLab
Zdolność analitycznego myślenia i dobra organizacja własnej pracy
Wysoka jakość wykonywanych zadań
Zaangażowanie, motywacja do rozwoju w dziedzinie automatyzacji testów
Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów
Mile widziane:
znajomość Selenium, Gatling, TestNG, XPath, Page Object Pattern, Allure, Maven, Docker
doświadczenie w automatyzacji testów z pewnością będzie atutem

TWOJE ZADANIA
Implementacja testów automatycznych na podstawie tworzonych scenariuszy
Wykonywanie automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych
Analiza raportów z testów automatycznych
Współpraca z zespołami frontend i backend przy weryfikacji działania aplikacji

DLA CIEBIE
Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Elastyczne godziny pracy
Praca w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 24-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.