Młodszy Inżynier Systemowy (Administracja Publiczna)

Lokalizacja: Tarnów

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w monitorowaniu i utrzymaniu infrastruktury IT oraz implementacji skryptów, a w przyszłości zostać inżynierem systemowym, szukamy właśnie Ciebie! Dołączając do zespołu weźmiesz udział w utrzymaniu jednego z największych systemów informatycznych w Polsce. Będziesz mieć możliwość pracy z rozwiązaniami klasy Enterprise oraz współpracy z doświadczonymi inżynierami systemowymi.

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat)
- Znajomość: systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux (w tym praca z poziomu konsoli tekstowej) oraz Windows Server, języka SQL, języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynne czytanie dokumentacji
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
- Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
- Zachowywanie ustalonych standardów jakości
- Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
- Komunikatywność
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
- Umiejętność pisania skryptów w Bash/Shell/Python będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA
- Realizacja czynności administracyjnych zgodnie z procedurami, w tym wdrażanie zmian i poprawek
- Analiza logów systemowych
- Monitorowanie infrastruktury IT oraz aplikacji
- Diagnoza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów zgodnie z procedurami - obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów)
- Implementacja skryptów i usprawnianie procedur

DLA CIEBIE
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
- Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu wybitnych specjalistów
- Możliwa praca w trybie równoważnym (zmianowym) 24/7 zgodnie z ustalonym grafikiem

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 26-10-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.