Administrator systemów IT

Lokalizacja: Szczecinek, Koszalin, Piła, Chojnice

Telzas Sp. z o.o. producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i monitoringu, wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce, energetyce, kolei i przemyśle,
prowadzi rekrutację na stanowisko:

Administrator IT
Miejsce pracy: Szczecinek (woj. zachodniopomorskie) albo praca w systemie hybrydowym

Zakres zadań:
• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów IT, w tym ERP oraz infrastruktury sieciowej.
• Wdrażanie optymalnych rozwiązań dla potrzeb informatycznych.
• Tworzenie instrukcji związanych z systemami IT wykorzystywanymi w organizacji.
• Uczestnictwo we wdrożeniach systemów IT.
• Planowanie zakupów i prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i licencji.
• Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie obsługi informatycznej firmy, w tym m.in.:
podejmowania i rozwiązywanie bieżących incydentów,
wsparcia użytkowników w codziennej pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w utrzymaniu i rozwoju systemów IT, w tym ERP.
• Znajomość środowisk klienckich i serwerowych Microsoft m.in.: Windows Server, Active Directory, DNS,DHCP, SQL Server, Sharepoint
• Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej.
• Osobiste narzędzia ICT (notebook, smartphone, oprogramowanie biurowe ).
• Benefity: dofinansowana karta Multisport, grupowy program ubezpieczeniowy, coroczne dofinansowanie do wypoczynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim na adres: rekrutacja@telzas.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w aktualnych i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.”
Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest TELZAS Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Bugno 3, 78-400 Szczecinek. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna dla kandydatów znajduje się na stronie: www.telzas.com zakładka: Praca.

Dodano dnia: 16-11-2022

TELZAS

Zobacz wszystkie oferty TELZAS