Programista aplikacji mobilnych (React Native)

Lokalizacja: Łódź

Rozwiązania IT coraz częściej stosowane są w branży medycznej. W Comarch tworzymy oprogramowanie dla ośrodków zdrowia, jak i instytucji medycznych. Nasze projekty to m.in. Home Health. Naszym celem jest ułatwienie pracownikom jednostek medycznych monitorowania stanu zdrowia pacjentów.

Do naszego zespołu, wspieranego przez dokumentalistkę, poszukujemy programisty z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native.
Jeśli tworzenie aplikacji mobilnych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
- Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Język angielski (oczekiwany poziom komunikatywny – pozwalający na swobodną pracę z dokumentacją)
- Znajomość:
JavaScript
TypeScript
REST API
Redux
iOS
Android
GIT
- Mile widziana znajomość:
Android SDK
Jest
JsMockito
Java oraz Kotlin

TWOJE ZADANIA
- Udział w tworzeniu nowych aplikacji z zakresu usług telemedycznych
- Współpraca z zespołem testerów, analityków
- Rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
- Review kodu współpracowników

DLA CIEBIE
- Praca pełna wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym sektorze Comarch e-Zdrowie
- Dołączenie do zespołu profesjonalistów, wspieranych przez dokumentalistkę
- Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
- Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Brak dress codu
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 16-11-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.