Security Champion

Lokalizacja: Kraków

Wiemy, że czasy w których bezpieczeństwo IT zależało od konfiguracji firewalla oraz wyboru dobrego oprogramowania antywirusowego już dawno minęły. Wiemy też, że profesjonalne zarządzanie bezpieczeństwem systemów komputerowych i sieci to coś więcej niż poprawne zabezpieczenia techniczne. Jeśli chcesz uczestniczyć w ciekawych wyzwaniach w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT i rozumiesz podstawy bezpieczeństwa teleinformatycznego – dołącz do nas!

Na stanowisku Specjalisty ds. bezpieczeństwa IT czeka na Ciebie wiele wyzwań. Będziesz współpracować z doświadczonymi specjalistami, zdobędziesz kompetencje m.in. w zakresie: pentestowania i etycznego hackingu, zarządzaniu podatnościami, analizie incydentów, tworzeniu polityki oraz strategii bezpieczeństwa w dużej jednostce softwarehouse. Poznasz także narzędzia wspierające bezpieczeństwo aplikacji w cyklu S-SDLC i wiele wiele więcej! Wybierz obszar Twoich zainteresowań, a my zajmiemy się Twoim profesjonalnym rozwojem.

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, automatyka, cyberbezpieczeństwo, ekonometria, matematyka oraz pokrewne do wymienionych)
- Doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT oraz zainteresowanie tematyką cyberbezpieczeństwa m.in. systemów operacyjnych, sieci teleinformatycznych, baz danych, aplikacji webowych/mobilnych
- Wiedza na temat dobrych praktyk cybersecurity i umiejętność ich stosowania w praktyce
- Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem i utrzymaniem oprogramowania (wersjonowanie, CI/CD, testy, backupy) oraz technologii z zakresu bezpieczeństwa aplikacji/usług internetowych (OWASP)
- Umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania zrozumiałej dokumentacji technicznej, prowadzenia rozmów (z osobami na różnych szczeblach organizacji) na temat proponowanych rozwiązań

TWOJE ZADANIA
- Udział w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania – kontrola i dokumentowanie zagadnień wynikających z wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem
- Audity produktów oraz raportowanie wyników audytów
- Koordynacja i podejmowanie działań związanych z obsługą wykrytych nowych podatności
- Udział w utrzymaniu i aktualizacji procedur, checklist, ich wdrażanie oraz weryfikacja stosowania standardów i zaleceń
- Podnoszenie wiedzy zespołów developerskich poprzez prowadzenie prezentacji i szkoleń
- Monitorowanie i wykrywanie zdarzeń bezpieczeństwa w oparciu o system SIEM

DLA CIEBIE
- Wieloletnia ścieżka szkoleniowa zakończona certyfikacjami ISC^2
- Możliwość zdobycia i doskonalenia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
- Możliwość udziału w wielu inicjatywach cross-organizacyjnych z holistycznym podejściem do zasad bezpiecznego wytwarzania oprogramowania
- Współpraca między różnymi zespołami kompetencyjnymi, która pozwoli Ci na poznanie nowych technologii i poszerzenie kompetencji
- Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia), elastyczne godziny pracy
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 17-11-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.