Programista Full Stack Angular/.NET (projekt HR)

Lokalizacja: Kraków

W naszym małym zespole napisaliśmy i rozwijamy system, który obsługuje wszystkie procesy HR w polskich i zagranicznych spółkach Comarch.
Wykorzystujemy technologie i frameworki: ASP.NET MVC 5/C#, WCF, Oracle PL/SQL. We frontendzie: HTML5, CSS3, JavaScript (Angular JS), REST API.
Do pracy z nami i do wdrażania nowych pomysłów, które automatyzują i usprawniają codzienną pracę kierowników i pracowników Comarch szukamy teraz Programisty Full Stack Angular/.NET.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
Praktyczna znajomość, dużym atutem będzie doświadczenie w:
.NET/C# (mile widziana znajomość ASP.NET MVC)
JavaScript, Angular lub AngularJS
Znajomość podstawowych wzorców projektowych i architektonicznych
Umiejętność:
pisania czystego kodu
debugowania i profilowania kodu
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole oraz komunikatywność
Mile widziana wiedza z zakresu budowania struktur i zapytań SQL (MSSQL/PostgreSQL)

TWOJE ZADANIA

Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
Współpraca w zespole
Dokumentacja kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

Praca przy tworzeniu kluczowego systemu wewnętrznego do zarządzania
Możliwość wpływu na wybór wykorzystywanych w projekcie technologii
Samodzielność w proponowaniu rozwiązań
Możliwość sprawdzenia swoich sił przy wytworzeniu użytecznego oprogramowania w określonym terminie
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Brak dress code'u, kameralne pokoje w biurach

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-full-stack-angular-net-projekt-hr/

Dodano dnia: 18-11-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.