IT Sales Researcher

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
- współprowadzenie wraz z Działem Sprzedaży i Rekrutacji projektów sprzedażowych na rynkach zagranicznych
- aktywne poszukiwanie klientów na portalu Linkedin, Xing, Facebook oraz innych kanałach sprzedaży on-line.
- analiza lead’ów sprzedażowych, raportowanie.
- budowanie bazy potencjalnych klientów na potrzeby przyszłych procesów sprzedażowych
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

To stanowisko dla Ciebie, jeśli:
- posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży w IT.
- swobodnie piszesz i rozmawiasz w języku angielskim (min. B2/C1)
- lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz nowe kontakty biznesowe
- masz głowę pełną pomysłów, lubisz szukać i testować nowe rozwiązania, a do tego nie boisz się wyzwań
- dobra organizacja, skrupulatność i wytrwałość to Twoje mocne strony

Mile widziane, gdy:
- orientujesz się w branży IT i znasz terminologię IT (języki programowania, itp.)

W zamian oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
- elastyczne godziny pracy: 9:00-17:00 +/- 2h
- możliwość pracy zdalnej (nawet 100%)
- pomoc w zdobyciu doświadczenia i rozwój w obszarach sprzedaży oraz dołączenie do doświadczonego, kameralnego i zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem
- przestrzeń do testowania nowych rozwiązań oraz miejsce, gdzie Twoje zdanie będzie się liczyć
- Multisport, Luxmed, wyjazdy integracyjne, szkolenia

Dodano dnia: 21-11-2022

Wave Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe Sp. z o. o.