NIEMIECKI – wpisywanie danych

Lokalizacja: Łódź

Lodz (praca w biurze)
4500 -7000 pln brutto  ( w zależności od poziomu języka)

Umowa o pracę
Dla naszego Klienta z  w Łodzi lidera w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych szukamy kandydatów z różnymi poziomami języka niemieckiego od A2 do C1
W zależności od poziomy języka mamy do zaoferowania wynagrodzenie
A2/B1 - 4500 – 5500
B1 - B2 – 5500 -6500
C1 - 6500 – 7000

Twoje zadania:
wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
weryfikacja zapytań
monitorowanie relacji sprzedaż – kupno

Nasze wymagania:
znajomość języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania minimum A2)

To oferujemy :

zgrany, wspierający i samodzielny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
opiekę medyczną
dofinansowanie karty Multisport

Zapraszamy do aplikowania jobs@personnelandmedia.com W tytule „NIEMIECKI – wpisywanie danych LODZ”

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Dodano dnia: 24-11-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions