Młodszy Administrator Systemów

Lokalizacja: Poznań

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi?
Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!
Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP czy Credit Agricole - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu komunikatywnej osoby z pozytywnym nastawieniem, która wesprze nas w administracji systemami w firmie, pomoże w bieżącym utrzymaniu stacji roboczych, a także w zapewnieniu prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT.

ZADANIA
- zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
*bieżące utrzymanie stacji roboczych
*dbałość o systemy i aplikacje (utrzymanie wersji, zapobieganie atakom)
- administracja środowiskami testowymi
- przygotowanie infrastruktury dla nowych pracowników, udział w offboardingu
- inwentaryzacje

CO JEST DLA NAS WAŻNE
- doświadczenie w pracy z systemami Linux (Ubuntu, Debian, CentOS)
- podstawowa znajomość języków skryptowych
- podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN/WAN, TCP/IP
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
- mile widziani studenci zaoczni (wymagana dostępność na pełen etat)

Nice to have:
- znajomość narzędzi automatyzacji: Ansible, SaltStack
- doświadczenie w korzystaniu z ekosystemu Atlassian: Jira, Confluence, Bitbucket
- znajomość Dockera
- znajomość Mavena
- znajomość Zabbixa

OFERUJEMY:
- wsparcie zespołu we wdrożeniu w zadania
- praca stacjonarnie w naszym biurze w centrum Poznania - K9Office
- wyzwania techniczne pojawiające się ze względu na szybki rozwój sektora bankowego
- korzystanie z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - JIRA, Confluence
- indywidualny budżet szkoleniowy
- ubezpieczenie grupowe PZU
- benefity typu kafeteria, dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej Luxmed, karty Multisport Plus oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego
- wspólne inicjatywy, w które może zaangażować się każdy - wyjścia zespołowe, integracje i konkursy firmowe, rywalizacje sportowe

NASZ PROCES REKRUTACJI
przesłanie CV -> wideokonferencja wraz z rozmową techniczną i zadaniem -> przekazanie feedbacku -> podpisanie umowy

Dodano dnia: 24-11-2022

Consdata S. A.

Zobacz wszystkie oferty Consdata S. A.