Programista .NET

Lokalizacja: Rzeszów

Szczegóły oferty:

Opis firmy:
Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch! Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych, rozwiązań cross-platformowych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Miejsce pracy:
Rzeszów

Wynagrodzenie:
8.000-15.000PLN netto B2B + VAT

Opis stanowiska:
- Tworzenie i rozwój oprogramowania opartego o technologię .NET
- Praca zespołowa w metodologii Agile
- Wykonywanie zadań z wykorzystaniem narzędzi Azure DevOps
- Proponowanie rozwiązań oraz wsparcie w doborze technologii
- Śledzenie trendów oraz nowości technologicznych dotyczących platformy .Net oraz języka C#

Kwalifikacje:
- Doświadczenie w .NET (Core, 5) i bardzo dobra znajomość języka C#
- Znajomość ORM (Entity Framework)
- Doświadczenie z systemami kontroli wersji: GIT
- Wiedza z zakresu baz danych, w tym MSSQL / PostgreSql / MongoDb
- Znajomość narzędzia Docker oraz architektury mikroserwisowej
- Umiejętność pisania testów jednostkowych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:
- Wysokiej klasy narzędzia do pracy
- Code review
- Możliwość pracy zdalnej
- Elastyczne godziny pracy
- Mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy
- Firmowe imprezy integracyjne
- Możliwość publikowania artykułów na naszym blogu
- Dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń oraz firmowa biblioteka)
- Pakiet Opensport

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznym zespole specjalistów.
Jeśli jesteś ambitnym programistą, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz!

Dodano dnia: 27-12-2022

mobitouch

Zobacz wszystkie oferty mobitouch