Junior Fullstack Developer (PHP, React)

Lokalizacja: Bydgoszcz

Nasze drzwi są otwarte dla deweloperów, którzy są gotowi pracować z nami w Bydgoszczy, tworząc aplikacje dla Klientów o wysokich oczekiwaniach.

Nasze aplikacje to dostępne cyfrowo, wydajne i użyteczne narzędzia dzięki czemu docieramy do Klientów takich jak ostatnio wdrożeni Politechnika Poznańska, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia czy Uniwersytet SWPS.

Chcesz z nami pracować? Aplikuj!

Zakres zadań:

- budowa nowych i rozbudowa autorskich aplikacji. stron internetowych dla jednostek sektora finansów publicznych i firm,
- optymalizacja wydajności tworzonych rozwiązań,
- współpraca przy realizacji migracji danych z innych systemów,
- tworzenie nowych aplikacji bazodanowych,
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, planowaniu i tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów.

Wymagania:

- znajomość PHP, Symfony, React,
- znajomość baz danych MySQL,
- umiejętność obsługi systemu kontroli wersji GIT,
- umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i samodzielnej.

Twoje dodatkowe atuty:

- umiejętność przygotowywania i czytania dokumentacji technicznej,
- umiejętność tworzenia stron zgodnie z obowiązującymi standardami UX/UI,
- znajomość zasad testowania aplikacji,
- znajomość Twig,
- znajomość SCSS.

Zapewniamy:

- wynagrodzenie 4000-6000 zł brutto (w wymiarze 160 h)
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub w formule B2B,
- możliwość współpracy w częściowym wymiarze, w wybranych projektach,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie, w tym atrakcyjne premie,
- stały rozwój m.in. poprzez certyfikowane szkolenia,
- pracę w biurze w centrum Bydgoszczy (tuż obok Focus Mall),
- udział w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych Klientów,
- przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych specjalistów.

Więcej na:
https;//praca.lo.pl

Dodano dnia: 10-01-2023

Logonet Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Logonet Sp. z o. o.