Programista .NET/C# (system FIN)

Lokalizacja: Kraków

Do zespołu tworzącego zintegrowany system finansowo-fakturujący poszukujemy doświadczonego programisty aplikacji desktopowych (WinForms) w technologii .NET/C#. Jeśli ciekawi Cię produkcja architektury rozproszonej opartej o technologię WebService firmy Microsoft, jesteś na bieżąco z obecnymi trendami, koniecznie sprawdź ofertę! Z naszym zespołem doświadczonych specjalistów rozwiniesz swoje kompetencje w obszarze aplikacji, projektowania rozwiązań informatycznych oraz technologii .NET/C#. Nie wahaj się, dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
Doświadczenie w pracy z:
NET/C#
WinForms
systemami opartymi o WebServices
architekturą systemu, projektowaniem rozwiązań (mechanizmy, struktury) zarówno pod kątem technicznym jak i logicznym
Znajomość:
wzorców architektonicznych
relacyjnych baz danych Oracle, SQL
systemu kontroli wersji GIT
Umiejętność współpracy w zespole
Orientacja na znajdowanie rozwiązań
Dodatkowym atutem będzie znajomość: WPF - Windows Presentation Foundation, PL-SQL, DevExpress, notacja UML

TWOJE ZADANIA

Projektowanie architektury i tworzenie mechanizmów na potrzeby tworzonego systemu FIN
Tworzenie i rozbudowa nowych funkcjonalności zgodnie z potrzebami firmy
Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview

DLA CIEBIE

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
Brak dress code’u
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
System płatnych poleceń pracowniczych
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
Bezpłatny basen, sauna oraz siłownia na terenie kampusu Comarch
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-net-c-system-fin/

Dodano dnia: 16-01-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.