Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Lokalizacja: Kraków

Prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-bezpieczenstwa-it-742/

Interesujesz się zagadnieniami z branży bezpieczeństwa IT? Posiadasz wiedzę z zakresu IT i chciałbyś się rozwijać w kierunku cyberbezpieczeństwa? A może masz już podstawowe doświadczenie w tym zakresie? Zapraszamy do pracy w zespole dbającym o bezpieczeństwo Comarch.

PROFIL PRACOWNIKA

- Wykształcenie wyższe, studenci ostatnich lat studiów z motywacją do rozwoju również mile widziani
- Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT
- Co najmniej podstawowa wiedza nt. ataków na systemy IT
- Zdolność szybkiego uczenia się
- Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność
- Znajomość języka angielskiego
- Zaangażowanie w różnego rodzaju stowarzyszeniach zajmujących się bezpieczeństwem IT (np. OWASP) będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA

- Realizacja audytów bezpieczeństwa z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi
- Ocena zgodności proponowanych rozwiązań z istniejącymi politykami
- Tworzenie i aktualizacja formalnych wymagań dotyczących systemów i aplikacji
- Analiza zagadnień bezpieczeństwa IT
- Opiniowanie i wdrożenie systemów bezpieczeństwa IT
- Analiza monitorowanych zdarzeń
- Obsługa incydentów naruszenia bezpieczeństwa

DLA CIEBIE

- Współpraca z doświadczonymi specjalistami nastawionymi na dzielenie się wiedzą
- Rozbudowany system szkoleń wewnątrz działu
- Możliwość rozwoju w zakresie bezpieczeństwa aplikacji (pentesty), audytów sieciowych, systemów operacyjnych, baz danych, informatyki śledczej
- Styczność z najnowszymi trendami w bezpieczeństwie
- Elastyczne kształtowanie procesów bezpieczeństwa informacji w firmie w oparciu o międzynarodowe normy
- Praca z profesjonalnymi narzędziami do audytów bezpieczeństwa
- Samodzielność w realizacji tematów
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Dodano dnia: 19-01-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.