IT Helpdesk Software - Systemy dedykowane

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków

Praca w aplikacji helpdesk do przepływu zgłoszeń i udzielania odpowiedzi, przedstawiania rozwiązań opisanych przez zespół IT.
Przyjmowanie zgłoszeń od klientów (mailowych oraz telefonicznych), a następnie ich poprawne rozdzielenie na te, które mają zostać opracowane przez zespół programistów (rozpisywanie zadań) oraz na takie, które muszą być samodzielnie rozwiązane przez support.
Sprawdzanie poprawności działania funkcjonalności i rozwiązań wykonanych przez programistów przed przekazaniem do klienta.
Profesjonalne, szybkie i konstruktywne komunikowanie się z klientem, przekazywanie informacji na temat statusu (stopnia realizacji) zadania, weryfikacja potrzeb, proponowanie rozwiązania.
Udział w analizie i projektowaniu zautomatyzowanych rozwiązań problemów biznesowych wraz z zespołem programistów i architektów systemu.
Monitorowanie stopnia realizacji zadań wykonanych przez zespół programistów oraz kontrola terminowości wykonywania zleceń.
Udział w spotkaniach biznesowych (online i stacjonarnie), przygotowanie dokumentacji służbowej przed spotkaniem oraz sporządzanie rzetelnych notatek po spotkaniu z klientem.
Opisywanie prac wdrożeniowych i weryfikacja prac.
Tworzenie miesięcznych raportów z prac (weryfikacja i grupowanie raportów sporządzonych przez poszczególnych pracowników).
Pełna dyspozycyjność dla klientów w godzinach 8-16

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (dopuszczamy ostatni roku studiów) informatyczne i pokrewne (preferowane AGH lub PK)
Biegła znajomość technik przetwarzania danych: szybka i sprawna praca w arkuszach kalkulacyjnych (potwierdzona kursem lub certyfikatem)
Wysoka kultura wypowiedzi w mowie i piśmie
Nienaganna prezencja (udział w spotkaniach z kontrahentami)
Bardzo dobra organizacja własnej pracy, dyscyplina oraz upór w dążeniu do uzyskania rozwiązania zadania.
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy (także nietechnicznej)
Umiejętność ustalania priorytetów zgłoszeń oraz ich kategoryzacji (podziału) na: ściśle programistyczne, które należy oddelegować do zespołu technicznego oraz możliwe do rozwiązania poprzez interface aplikacji w ramach kompetencji działu support.
Umiejętność sprawdzenia poprawności wykonania danego zadania i jego zgodności z założeniami klienta
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej (udział w spotkaniach z kontrahentami, pisemne odpowiedzi i opisy)
Punktualność
Praca stacjonarna
Mile widziana umiejętność szybkiego skupienia uwagi na zadaniu, którego wykonywanie zostało przerwane (np. przez rozmowę telefoniczną)
Nie wymagamy dużego doświadczenia - wielu rzeczy jesteśmy w stanie Cię nauczyć, jednak bezwarunkowo oczekujemy: wiedzy technicznej; zacięcia i uporu w dążeniu do uzyskania jak najlepszego rozwiązania; wysokiej kultury osobistej i nienagannych manier, a także: dojrzałości w podejściu do pracy i powierzonych zadań.

Mile widziane:

Umiejętność szybkiego (bezwzrokowego) pisania na klawiaturze
Znajomość zagadnienia etyki spotkań (umiejętność poprawnego prowadzenia spotkań biznesowych)

To oferujemy

Bierzemy pod uwagę możliwość powierzenia prowadzenia konkretnych projektów po zdobyciu określonego stażu lub projektowania części rozwiązań systemowych, a także możliwość samodzielnego zarządzania działem technicznym ERP-CRM
Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników
Udział w realizacji projektów dla prestiżowych klientów z branży deweloperskiej, retail center, gaming, reklama, architektura
Pracę w nowoczesnym biurze, w centrum Krakowa, w niekorporacyjnej atmosferze, zarówno wśród młodych, jak i nieco bardziej doświadczonych
Mnóstwo wiedzy, poznanie niszowych rozwiązań
Zatrudnienie w oparciu o umowę b2b lub inne

O nas

AITNET funkcjonuje 15 lat na rynku. Skupia działalność wokół tworzenia autorskich systemów oraz oprogramowania m.in. dla branży deweloperskiej oraz galerii handlowych.
Tworzymy systemy ERP, CRM i aplikacje na kioski multimedialne dla galerii handlowych w całej Polsce - przez lata wypracowaliśmy mnóstwo rozwiązań, które skutecznie wdrażamy.

Dodano dnia: 31-01-2023

AITNET

Zobacz wszystkie oferty AITNET